דף הבית / צרכנות

צרכנות

הלוואה לכל מטרה :השוואת אפשרויות לקבלת הלוואה

הלוואה

סיימתם את חופשת החג עם מינוס גבוה ממה שתכננתם? המינוס בבנק הוא ההלוואה הגרועה ביותר שלכם. אתם פשוט לא קוראים לזה הלוואה, אתם קוראים לזה מסגרת אשראי.

Read More »

איפה הכסף? 7 מקומות לאיתור כספים אבודים

מאות מליוני שקלים ממתינים בישראל. מקורם בחשבונות בנק ישנים, כספי פיקדונות שלא נאספו, כספים בקופות גמל קטנות ואפילו החזרי מס הכנסה שאיש אינו טורח לאסוף אותם.

Read More »

חיסכון פנסיוני, איפה מתחילים? המדריך היחידי שתצטרכו לקרוא

יד כותבת

המדריך למתחילים, מה זה חיסכון פנסיוני? איפה חוסכים, כמה משלמים ועם מי בודקים את החיסכון. כל התשובות לכל התירוצים מדוע לא התחלתם לבדוק עד עכשיו את הפנסיה.

Read More »

הלוואה מקרן השתלמות : כיצד נשלם פחות על המינוס בבנק?

הלוואה

בסקרים אחרונים נמצא שקרוב ל76% ממשקי הבית בישראל נמצאים בכל רגע באוברדרפט. באמצעות הלוואה מקרן השתלמות ניתן לסגור את המינוס ונשלם את הריבית הנמוכה ביותר.

Read More »

השוואת ביטוחי רכב : כיצד תוזילו את מחיר ביטוח הרכב

ביטוח רכב

קיימים שלושה סוגים של ביטוחי רכב, ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף. על הכיסויים במסגרת הפוליסה, כיצד להשוות בין הצעות המחיר ואיך להוזיל את העלות החודשית.

Read More »

רפורמה בביטוחי החיים צפויה לחסוך למבוטחים אלפי שקלים

ביטוח חיים

שוקלים לרכוש ביטוח חיים? רכשתם ביטוח חיים בעבר? רפורמה חדשה של רשות שוק ההון עשויה להוזיל לכם בעשרות אחוזים את עלויות ביטוח החיים.

Read More »

שם קוד : תיקון 190

תיקון 190

תיקון 190 מאפשר הפקדת כספים לקופת גמל בדמי ניהול אטרקטיביים במיוחד. התיקון מאפשר לנצל את סביבת הריבית הנמוכה הקיימת היום לאלטרנטיבת השקעה במס מופחת. המדריך המלא לתיקון 190 כולל היתרונות והחסרונות במכשיר ההשקעה החדש.

Read More »

כיצד תמשכו כספים מקופת הגמל (ללא מס)

חדשות

חוסך בקופת הגמל גדיש של פסגות? או אולי בקופת גמל תמר של כלל? ואולי את בכלל חוסכת בהראל? כיצד ניתן לבצע את משיכת קופות הגמל בכל אחת מהחברות שמנהלות קופות גמל ולחסוך בתשלומי המס.

Read More »

הבחירות מתקרבות ולכם יש אפשרות להכנסה נוספת

אישה עולה במדרגות

בכמה מנדטים יזכה הליכוד בבחירות הבאות? כיצד ישפיע איחוד של מפלגות השמאל על גוש הימין? סקרים בתשלום מאפשרים לכם להרוויח כסף באינטרנט ועל הדרך להשפיע על התוצאות שאנחנו רואים בטלוויזיה.

Read More »

מה כולל ביטוח בריאות פרטי

הר הביטוח

ל- 45% מהישראלים קיים ביטוח בריאות פרטי. רפורמה של משרד הבריאות יצרה פוליסות דומות בתעריפים מוזלים. המאפשרות לכל אחד לרכוש את הכיסוי החיוני עבורו.

Read More »
שינוי גודל גופנים