דף הבית / צרכנות

צרכנות

חיסכון פנסיוני, איפה מתחילים? המדריך היחידי שתצטרכו לקרוא

יד כותבת

המדריך למתחילים, מה זה חיסכון פנסיוני? איפה חוסכים, כמה משלמים ועם מי בודקים את החיסכון. כל התשובות לכל התירוצים מדוע לא התחלתם לבדוק עד עכשיו את הפנסיה.

Read More »

רפורמה בביטוחי החיים צפויה לחסוך למבוטחים אלפי שקלים

ביטוח חיים

שוקלים לרכוש ביטוח חיים? רפורמה חדשה של רשות שוק ההון צפויה להוזיל בעשרות אחוזים את עלויות ביטוח החיים. הרפורמה תיכנס לתוקף באמצע פברואר 2019.

Read More »

שם קוד : תיקון 190

תיקון 190

תיקון 190 מאפשר הפקדת כספים לקופת גמל בדמי ניהול אטרקטיביים במיוחד. התיקון מאפשר לנצל את סביבת הריבית הנמוכה הקיימת היום לאלטרנטיבת השקעה במס מופחת. המדריך המלא לתיקון 190 כולל היתרונות והחסרונות במכשיר ההשקעה החדש.

Read More »

כיצד תמשכו כספים מקופת הגמל (ללא מס)

חדשות

חוסך בקופת הגמל גדיש של פסגות? או אולי בקופת גמל תמר של כלל? ואולי את בכלל חוסכת בהראל? כיצד ניתן לבצע את משיכת קופות הגמל בכל אחת מהחברות שמנהלות קופות גמל ולחסוך בתשלומי המס.

Read More »

הבחירות מתקרבות ולכם יש אפשרות להכנסה נוספת

אישה עולה במדרגות

בכמה מנדטים יזכה הליכוד בבחירות הבאות? כיצד ישפיע איחוד של מפלגות השמאל על גוש הימין? סקרים בתשלום מאפשרים לכם להרוויח כסף באינטרנט ועל הדרך להשפיע על התוצאות שאנחנו רואים בטלוויזיה.

Read More »

מה כולל ביטוח בריאות פרטי

הר הביטוח

ל- 45% מהישראלים קיים ביטוח בריאות פרטי. רפורמה של משרד הבריאות יצרה פוליסות דומות בתעריפים מוזלים. המאפשרות לכל אחד לרכוש את הכיסוי החיוני עבורו.

Read More »

האם כדאי להשתמש בקרן ההשתלמות לצורך הקטנת המשכנתא?

משכנתא

אחת הדילמות הגדולות בכל הקשור למשכנתא היא האם להשתמש בקרן ההשתלמות שיש לנו כדי להקטין את גובה החוב. זאת שאלה כלכלית אך גם שאלה עם העדפות אישיות הלוקחת בחשבון את יכולת החזר החודשית שלנו ורצון להקטין את יחס המימון.

Read More »

ליברה ביטוח – האם היא זולה יותר מהמתחרים?

ליברה ביטוח

ליברה חברת ביטוח חדשה המציגה אפשרות לרכישת ביטוח רכב באופן דיגיטלי. האם המכירה הדיגיטלית הופכת אותה לזולה יותר? החברה מציגה אפשרות להתאמה פרסונלית.

Read More »

חמישה הרגלים פיננסים שכדאי להתחיל לבסס בראשית שנות העשרים

פול מון

בראשית שנות העשרים מתחילים לפתח את הרגלים שילוו אותנו לאורך החיים. אם בגיל הזה תפתחו התנהלות פיננסית נכונה, תהיו במקום הרבה יותר טוב (כלכלית) בעתיד.

Read More »

מה ההבדל בין קופת גמל להשקעה לתיקון 190?

סימן שאלה

בעקבות אישור קופת הגמל להשקעה עלו בקרב הגולשים באתר שאלות לגבי ההבדלים בין חיסכון בקופת גמל להשקעה לבין חיסכון בהתאם לתיקון 190. בשורות הקרובות נבחן את שני מוצרי החיסכון, היתרונות הקיימים בכל מוצר והחסרונות שלהם אחד מול השני.

Read More »
שינוי גודל גופנים